Selfie Mirror – idealna atrakcja na każdą uroczystość

Jeśli poszukujesz interesującej atrakcji, która świetnie nadaje się na każdą okazję, taką jak przykładowo ślub czy chrzest to z pewnością zainteresuje Cię selfie mirror. To wyjątkowe urządzenie, które składa się z dużego dotykowego ekranu otoczonego kolorowymi światłami, umożliwiające robienie fotografii typu selfie. Wbudowane animacje oraz szablony sprawiają, że świetna zabawa z wykorzystaniem magicznego lustra praktycznie nigdy się nie nudzi. Zazwyczaj posiada własną drukarkę, z pomocą której zdjęcia można otrzymać od razu, a ponadto pamięć wewnętrzna urządzenia pozwala na zapisanie ich na przykład na pamięci USB.

SPRAWDŹ: Magiczne Lustro Małopolska

Firmy oferujące usługi z wykorzystaniem magicznego lustra zazwyczaj zapewniają dodatkowe atrakcje pod postacią zabawnych gadżetów co powoduje, że zabawa jest jeszcze lepsza. Z naszych obserwacji wynika, że podczas korzystania z fotolustra doskonale bawią się zarówno młodzi, jak i nieco starsi uczestnicy przyjęcia. Poza uroczystościami rodzinnymi magiczne lustro doskonale sprawdza się na imprezach integracyjnych, w przedszkolach czy na salach zabaw. Jesteśmy przekonani, że Wasi Goście jeszcze długo będą wspominali zabawę przy fotolustrze.

Weselne Atrakcje to firma w ofercie której znajdą Państwo magiczne lustro w bardzo atrakcyjnej cenie, a poza tym atrakcje takie jak przykładowo wytwornicę dymu, maszynę do puszczania baniek mydlanych oraz wiele innych ciekawych rozwiązań. Doświadczona obsługa gwarantuje pomoc przy obsłudze, dzięki czemu z możliwości jakie daje Selfie Mirro będzie mógł bez problemów skorzystać każdy Gość.

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Smart Home – co to?

Smart Home czyli mówiąc inaczej inteligentny dom jeszcze niedawno był wyłącznie futurystycznym pragnieniem. Szybki rozwój nowych technologii, dających możliwość połączenie z internetem urządzeń domowych, spowodował, ...

Jak planować wczasy?

Przed wyjazdem na wakacje powinniśmy zaplanować kilka tematów, tak aby mieć gwarancję, że w trakcie samej podróży już nic nie zaskoczy. Właśnie dlatego sprawdzamy jakie ...

WARTO SPRAWDZIĆ

Strona do działania wykorzystuje pliki cookies. Korzystanie ze strony oznacza zgodę na ich używanie. Wszystkie ustawienia dotyczące plików cookies możesz zmienić w opcjach przeglądarki internetowej.

Rozumiem Opuść stronę