Selfie Mirror – idealna atrakcja na każdą uroczystość

Jeśli poszukujesz interesującej atrakcji, która świetnie nadaje się na każdą okazję, taką jak przykładowo ślub czy chrzest to z pewnością zainteresuje Cię selfie mirror. To wyjątkowe urządzenie, które składa się z dużego dotykowego ekranu otoczonego kolorowymi światłami, umożliwiające robienie fotografii typu selfie. Wbudowane animacje oraz szablony sprawiają, że świetna zabawa z wykorzystaniem magicznego lustra praktycznie nigdy się nie nudzi. Zazwyczaj posiada własną drukarkę, z pomocą której zdjęcia można otrzymać od razu, a ponadto pamięć wewnętrzna urządzenia pozwala na zapisanie ich na przykład na pamięci USB.

SPRAWDŹ: Magiczne Lustro Małopolska

Firmy oferujące usługi z wykorzystaniem magicznego lustra zazwyczaj zapewniają dodatkowe atrakcje pod postacią zabawnych gadżetów co powoduje, że zabawa jest jeszcze lepsza. Z naszych obserwacji wynika, że podczas korzystania z fotolustra doskonale bawią się zarówno młodzi, jak i nieco starsi uczestnicy przyjęcia. Poza uroczystościami rodzinnymi magiczne lustro doskonale sprawdza się na imprezach integracyjnych, w przedszkolach czy na salach zabaw. Jesteśmy przekonani, że Wasi Goście jeszcze długo będą wspominali zabawę przy fotolustrze.

Weselne Atrakcje to firma w ofercie której znajdą Państwo magiczne lustro w bardzo atrakcyjnej cenie, a poza tym atrakcje takie jak przykładowo wytwornicę dymu, maszynę do puszczania baniek mydlanych oraz wiele innych ciekawych rozwiązań. Doświadczona obsługa gwarantuje pomoc przy obsłudze, dzięki czemu z możliwości jakie daje Selfie Mirro będzie mógł bez problemów skorzystać każdy Gość.

Ciekawostki © 2020